Çocuklar için yapılmış masalsı bir köy çalışması. Orada aktörler çocuklar ve biz onlara yol gösterip yardım ediyoruz. Onlarca spor, eğlence ve eğitimin ardında bir köy ve başlıca amacı: daha iyi insanlar yetiştirmek.

Bizim için kamp, tatilden çok daha fazla şey demek: Amacımız çocuklara çok güzel doğal bir ortamda 22 gün boyunca huzur ve mutluluk sunmak. Toplu yaşam, oyun ve günlük örgütlenmenin içinden organizasyon yapısı ve toplumsal kurumları olan küçük bir topluluk yaratıyoruz. Bu sebeple çocukların oynayarak ve eğlenerek öğrendikleri, herkesin kişiliğine ve farklılığına saygı duyulduğu bir program hazırladık. Karşılıklı konuşma ve ortak muamelelerle eşitlik kavramını görerek öğrenecekleri, her şeyden önce bireyler arasında dostluk ve sevginin yaşanacağı bir program. Programımız spor ve eğlence aracılığıyla eş zamanlı ruhsal ve zihinsel gelişimi hedefliyor.

Share.

About Author

WTS Summer Camps, Türkiye'de ilk kez Yurt Dışı Yaz Kampları ve Yurtdışı Yaz Okulları çocuklarınız için muhteşem bir deneyim sunuyor. Hemen arayın: 0212 237 90 60

Leave A Reply

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.