Küçük evler
Kampımız fraklı ve kişisel bölümlerden olusmaktadır. Her bölüm, küçük ilgi çekici, şirin evlerden ve iki katlı yataklardan olusmaktadır. Bu küçük, ilgi çekici ve şirin evlerin her birinde banyo bulunmaktadır. Ayrıca 8 ile 12 öğrencinin rahatca ve guvenli bir şekilde ağırlama kapasitesine sahip olmaktadır.

Nerede yemek yiyoruz?
Restoranımızda. Son teknoloji ürünleriyle tam teçhizatlı ve ayrı bir binadan oluşmaktadır. Restoranımız kampımızın tam ortasında yer almakta ve tüm tesislerimizi görmektedir. Menünün oluşturulması, malzeme alımı, yemek yapımı ve servisiyle küçük dostlarımızın yemeklerinin her zaman sağlıklı ve lezzetli olması için bütün bir ekip ilgilenmektedir. Çocuklar ev arkadaşlarıyla birlikte oturuyor ve yetkililerimiz servislerini yapıyor.

Nerede spor yapıyoruz?
Kampımızda ultra modern tesislerle 24 farklı spor dalı yer almaktadır. Spor tesislerimiz üç kısımdan da kolayca ulaşılabilmesi için kampın merkezi bölümüne yerleştirilmiştir. Daha fazla bilgi için Sporlar kısmını ziyaret ediniz.

Akşamları nasıl vakit geçiriyoruz?
Kampımızın en fazla tecrübesi olan tiyatromuzda… Eğlence akşamlarının çoğunu tiyatromuz barındırıyor. Açılış gecesi, çığlık atma, şarkı, pedagojik oyun, film, yetenek, kadro geceleri… Burada her şey oluyor ve gecenin konusu ne olursa olsun kesin olan tek şey: daima danslı, şarkılı, sloganlı ve yetkililerle çocuklarımızın düşündüğü daha pek çok şeyin olduğu büyük bir şenlikle son bulmasıdır… Büyük çocuklar için özel bölümlü inşa edilmiş amfi tiyatro bu tür etkinlikler için mükemmel bir yerdir ve burada yaşanan geceler şüphesiz herkese göre unutulmaz anılardır…

Share.

About Author

WTS Summer Camps, Türkiye'de ilk kez Yurt Dışı Yaz Kampları ve Yurtdışı Yaz Okulları çocuklarınız için muhteşem bir deneyim sunuyor. Hemen arayın: 0212 237 90 60

Leave A Reply

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.