Temel Bilgiler

0

WTS Spor Kampı Kuzey Yunanistan’ın en ünlü turistik bölgelerinden biri olan Halkidiki yarımadasında yer almaktadır. 1988’dan beri çalışmaktadır ve binlerce çocuk yanımızda huzurlu tatiller geçirmiştir. 6-16 yaş arası çocuklara onların çok sevdiği birçok oyun, spor ve etkinliklerden oluşan iyi bir organizasyon içinde eğitim, sportif faaliyetler ve eğlenceyi bir araya getirerek rüya gibi bir tatil sunmaktadır. Ve bütün bunlar çam ormanı içinde, tertemiz sular (sahilden beş dakikalık yürüme mesafesinde) ve güneşle dolu bir yerde bulunmaktadır.

Kampçılarla İletişim

Kampta 4 kartlı telefon kulübesi ve 4 hattan oluşan telefon merkezi mevcuttur. Çocukların düzenli adaptasyonu için sizden işbirliği talep ediyor ve şunları rica ediyoruz: Gerekli hallerde KESİNLİKLE 12:00-14:00 ve 18:00-20:00 saatleri arasında telefon ediniz. Cumartesi ve Pazar günleri içinde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Gerekli Ekipmanlar
Uyku TulumuBattaniyeÇarşaf (2 adt)Yastık Kılıfı (2 adt)
İç ÇamaşırıFanilaYüz HavlusuŞapka
Deniz HavlusuMayoDeniz TerliğiÇorap
AyakkabıSpor GiysilerŞampuanKazak
Diş FırçasıDiş MacunuTarakYağmurluk
Yazlık MontGüneş KremiSivrisinek İlacıBanyo Süngeri

İsteğe Bağlı Malzemeler:

Resim ve el sanatları araç ve gereçleri, kitap, tiyatro kostümleri, enstrüman, spor aletleri vb.

Getirilmesine İzin verilmeyenler:

Sivri uçlu-tehlikeli aletler ve pahalı saat, elektronik oyunlar, mp3 player, fotoğraf makinesi vb. gibi değerli eşyalar. Kampçının tüm giysi ve eşyaları işaretli olmalıdır. Kampçılar yanlarında mümkün olduğunca az eşya ve küçük valiz getirmelidirler.

*Kamp bankasına veya merkezine teslim edilmeyen eşyaların kaybından kamp sorumlu değildir.

Share.

About Author

WTS Summer Camps, Türkiye'de ilk kez Yurt Dışı Yaz Kampları ve Yurtdışı Yaz Okulları çocuklarınız için muhteşem bir deneyim sunuyor. Hemen arayın: 0212 237 90 60

Leave A Reply

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.