Organizasyon

0

Kampımız farklı kısımlarda 6-16 yaş arası çocukları ağırlıyor.

“Athlorama”, “Panorama”, “Peukorama”, “Trenorama”, “Xilorama”, “Kentrorama”

Hiyerarşi

Kamp Lideri: 8-10 çocuklu bir evde çocukların her şeyinden sorumludur. Sabah kalkışlarından gece yatmalarına kadar. Sadece bu işi yapanlar kamp liderliğinin güçlüğünü anlamaktadırlar. Hem anne hem baba, hem kardeş hem de arkadaştırlar. Evi idare eder, yol gösterir, yardım ve telkin eder, korur, çocukların sırlarını paylaşır fakat gerektiği yerde sert olması gerektiğini de bilir. Çocukların karakterlerini o kadar iyi tanır ki, yemek, müzik ve spor konularındaki tercihlerini iyi bilir. Kamp liderlerimiz teorik bilgilerin yanı sıra kamp yaşamıyla ilgili pratik bilgileri de içeren altı aylık zorunlu seminer programını takip ederler.

Grup Başkanı: 4-5 evin ve 4-5 kamp liderinin başkanı. Görevi iki misli olduğu için zor bir rolü var. Çocukların daha mutlu olmasını sağlamak ve gereken her durumda yanında olmak için kamp liderine yardım etmektedir. Diplomalı olmasından ve her şeyden önce uzun yıllar birlikte çalıştığımız iş arkadaşımızdır.

Başkan Yardımcısı: Kampın kadrolu çalışanlarındandır. Bütün kısımların iyi çalışmasına özen gösterenler başkan yardımcılarıdır. Herkesin kendi bölümünde olmasına dikkat ederler. Başkan yardımcısı kampçılarla ve görevlilerle ilgilenerek bölümün nabzını ve ritmini korumasında başarılı olur.

Başkan: Kampın tüm nabzını tutan kişidir. Yıllık vizyonu sağlar. Günlük programlar, spor programları, eğlence ve her şeyden sorumludur. Başkanımızın özelliği çocuklara olan sevgisi ve görevlilerine olan saygısıdır. Herkesle ilgilenir!

Share.

About Author

WTS Summer Camps, Türkiye'de ilk kez Yurt Dışı Yaz Kampları ve Yurtdışı Yaz Okulları çocuklarınız için muhteşem bir deneyim sunuyor. Hemen arayın: 0212 237 90 60

Leave A Reply

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.